دانستنیها

یعقوبیان گروهی است متشکل از متخصصین در رشته های گوناگون طراحی، IT، گرافیک، برندینگ و تبلیغات که از فارغ التحصیلان موفق دانشگاه های تهران و هنر شکل گرفته است. این گروه توسط وحید یعقوبیان عضو بنیاد ملی نخبگان تشکیل شده است و با این هدف شروع بکار کرد که تجربیاتی که این افراد هر یک در زمینه های گوناگون در برخورد با پروژه ها داشته اند را در یک گروه جمع کنند. خواسته اصلی آنها این بود که در قالب یک مجموعه تجربیات موفق خود را در زمینه برندینگ ، بازاریابی و طراحی وب در اختیار هموطنان خود قرار دهند. به بیان دیگر یعقوبیان بصورت رسمی از مرداد ماه سال ۱۳۸۴ با شماره ثبت ۲۵۱۴۰۴ تحت نام تجاری رایان تجارت زروان شروع بکار کرد و زندگی اش همچنان ادامه دارد … بگذریم اینها همه حرفهای تکراری است!

اصل مطلب

یعقوبیان جوان است و پرانرژی. اگرچه چند سالی می‌شود که کارش را شروع کرده ولی هر روز با همان انرژی و شوق روز نخست دوباره افتتاحش می‌کنند. یعقوبیان به جای مشتری، دوستان و شرکای خوب دارد! یعقوبیان به یاد دارد که در پس هر کسب و کاری انسان‌ها قرار دارند با تمام ویژگی‌ها و درگیری‌های یک انسان امروزی و یک تجربه کاری موفق بدون ایجاد رابطه پایدار و سودمند برای هر دو طرف هرگز به دست نمی‌آید. پس یعقوبیان اول با افراد همدل و همراه میشود، بعد به دوستان همدل و همراه خود کمک میکند تا کسب و کار خود را با استفاده از خدمات یعقوبیان بخصوص در حوزه برندینگ ، دیجیتال مارکتینگ و طراحی برنامه موبایل و وب پرسودتر و زندگی کاری خود را ساده‌تر و دلپذیرتر کنند.

حرف آخر

یعقوبیان به صداقت ، تعهد ، اخلاق حرفه ای ، دوستی و چندین چیز دیگر اعتقاد دارد و عمل می کند. بنظر یعقوبیان، هیچ کاری نشدنی نیست … غیرممکن را امتحان کنید.

مشاوره بدون زحمت

به اندازه نوشیدن یک قهوه یا چای، گپ و گفتی دوستانه در مورد نیازهای شما برای رشد تجارت یا فعالیت حرفه ای خود با ما وقت بگذارید. بی صبرانه منتظر تماس از سمت شما هستیم.
هم اکنون تماس بگیرید